Witamy na stronie firmy omnikod. Nasz adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferujemy usługi w zakresie projektowania oraz druku 3D. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Na początek mamy klika gotowych propozycji, które dają wyobrażenie o różnorodności przedmiotów jakie można wykonać w technologii druku 3D. Dokładne opisy znajdziecie w sekcji Produkty.

To co odróżnia nasze produkty od produkowanych masowo, to fakt, że są one wytwarzane na zamówienie. To oznacza, że każdy z nich można zmodyfikować na życzenie klienta - zrobić w innym kolorze, szerszy, krótszy, cieńszy, z napisem, z dziurką, etc.

To tylko nasze pomysły, ale trzeba pamiętać, że internet jest pełen gotowych projektów i wzorów, które można jak za dotknięciem czarodziejskiego ołówka zmaterializować. Wystarczy poszukać na stronach takich jak:

Ale to nie koniec, jeśli masz swój pomysł na przedmiot, jakiego nikt jeszcze nie zaprojketował, zgłoś się do nas z opisem, rysunkiem lub szkicem, a postaramy się przekuć go w rzeczywistość!